حوزه فناوری اتوماسیون اداری

سیستم کنترل ترددمتشکل از سخت افزارها و نرم افزارهایی جهت اعمال قوانین دسترسی برای افراد ، بر اساس سیاست های سازمان استفاده کننده می باشد . دستگاه هایی که برای تشخیص هویت افراد قرار گرفته اند بسته به نوع برنامه ریزی انجام شده توسط بهره بردار استفاده از امکاناتی مانند حضور و غیاب ، مجوز تردد و یا اجازه استفاده از شرایط خاصی برای افراد معین شده به وسیله کارت ، کلمه عبور ، اثر انگشت ، تشخیص چهره و . . . را فراهم می نماید. استفاده از دستگاه های Access control باعث بهبود راندمان کاری ، امنیت و کاهش هزینه ها شده و می توانند به صورت مستقل یا تحت شبکه مورد استفاده قرار گیرند.
اتوماسیون های اداری جهت مکانیزه کردن فعالیت های شرکت ها به منظور افزایش راندمان و کاهش هزینه ها ، طراحی و پیاده سازی می شوند بطور معمول اتوماسیون اداری را با سیستم ارسال و دریافت نامه ( دبیرخانه ) می شناسند در حالی که این سیستم فراتر از این عمل کرده و سیستم های دیگری نظیر فروش ، سیستم های کنترل تردد و .. را نیز شامل می شوند . سیستم اتوماسیون اداری شما را از کاغذ بازی های روزانه خلاص میکند ، در وقت و هزینه های شما صرفه جویی ( هزینه های نیروی انسانی ، ملزومات اداری ، فضای فیزیکی و … ) و روند کارهای اداری را ساده و سریعتر می کنند .
یک اتوماسیون اداری قابلیت گزارشگیری از داده های موجود را دارد ، می تواند گزارش دلخواه شما را تولید کنید و با نمایش گزارش به صورت تصویری ( نمودار ) باعث می شود در کوتاه ترین زمان از روند امور در کسب کار خود مطلع شوید .

گروه مهندسی برتر رها در حوزه اتوماسیون اداری محصولات و خدمات را در
دستگاه های حضور و غیاب
سامانه اطلس
سامانه رستوران
سامانه جمع آوری اطلاعات امین
گیت کنترل تردد
اتوماسیون اداری و crm

رویکرد و مزیت

مزایای یک اتوماسیون اداری زمانی خود را بهتر نشان می دهد که کسب کار شما بزرگ و غیر متمرکز باشد . امور اداری بین شعب و مراکز توسط یک سیستم مجتمع کارآمد بسیار ساده و روان انجام می شود .
ترکیب شدن اتوماسیون های اداری و پورتال های سازمانی محدودیت مکان و زمان را در کسب و کار شما از بین می برد و باعث می شود در هرکجا و هر زمان به تمامی اطلاعات مورد نیازتان دسترسی داشته باشید و کسب و کار خود را از راه دور مدیریت کنید
مدیران و صاحبان کسب و کار زمانی می‌توانند نظارت صحیحی بر عملکرد کارکنان خود داشته باشند که از یک سیستم کنترل تردد بهره ببرند.
اتوناسیون حضور و غیاب راهکاری است که به سازمان‌ها کمک می‌کند نه تنها بر عملکرد سازمان خود کنترل دقیقی داشته باشند بلکه بتوانند موجبات افزایش بهره‌وری در کسب و کار خود را فراهم کنند.

چشم انداز و گامهای بعدی

گروه مهندسی برتر رها در حوزه اتوماسیون اداری چشم انداز های متعددی دارد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

فهرست