حوزه فناوری مالی و حسابداری

امروزه فناوری اطلاعات رشد چشمگیری داشته است و پیشرفت های چشمگیر آن تمامی حوزه های علمی را دچار تحول کرده است. فناوری اطلاعات به معنی به کار بستن دانش روز در اداره ی کسب و کار و صنعت است. در واقع فناوری اطلاعات بر استفاده از ماشین آلات مکانیکی یا الکترونیکی برای سازماندهی امور کسب و کار اشاره دارد. تصمیمات درباره ی زیربنای ساختار فناوری اطلاعات باید به تصمیم سازی در مورد طراحی و سازماندهی فناوری اطلاعات سازمان ها مرتبط باشد. در نتیجه فناوری اطلاعات نقشی حیاتی در تجارت نوین به ویژه در مورد عملکرد حسابداری بازی میکند. فناوری اطلاعات اساسا ماهیت شیوه های کسب وکار و حسابداری را تغییر میدهد و حسابداری بدون فناوری اطلاعات به آسانی انجام پذیر نیست. فرض بر این است که فناوری اطلاعات پایگاهی است برای داده های حسابداری و اجازه میدهد تحریف های خاص درباره عملکرد مورد پرس و جو قرار گیرد.
مهمترین ویژگی فناوری اطلاعات سرعت بالا در پردازش داده ها، دقت بسیار بالا، سرعت بالای دسترسی به اطلاعات، به روز بودن، امکان مبادله الکترونیکی اطلاعات، کیفیت بالا و قیمت فوق العاده ارزان و رو به کاهش آن است.که در ادامه به تشریح هر کدام ازین موارد خواهیم پرداخت. با توجه به این عوامل نیازی به توجیه استفاده از فناوری اطلاعات در دنیای امروز نخواهد بود و حسابداری نیز ناگزیر به استفاده از تمام یا برخی از روشهای نوین در ارائه خدمات و وظایف خود می باشد. به گفته ی گری ساندم رئیس سابق انجمن حسابدران آمریکا نقش اطلاعات در جامعه اهمیت بیشتری پیدا کرده و تهیه کنندگان اطلاعات به خصوص حسابداران باید تهیه کنندگان اطلاعات پیشرفته و با کیفیت باشند تا خدماتشان با قیمت های بالا خریدار داشته باشد؛ در غیر این صورت در آینده جایگاهی نخواهند داشت. پیشرفت در تکنولوژی می تواند توانایی حسابداران را در زمینه تجزیه و تفسیر مقادیر آماری افزایش دهد.

فعالیت ها و خدمات

خدمات حسابداری
خدمات حسابرسی
خومات مالی و مالیاتی
خدمات مشاوره مالی

رویکرد و مزیت

گروه مهندسی برتر رها با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه ارائه خدمات حوزه مالی و حسابداری همگام با توسعه تکنولوژی ،اقدام به ارائه خدمات در عرصه های فوق با رویکرد دولتی و حوزه بخش عمومی، کرده است. این مجموعه در راستای نیل به این اهداف به بهره گیری از مشاوره و تجربه متخصصین با سابقه و همچنین تیم تحلیل و برنامه نویسی توانمند جهت ارائه گزارشات ویژه دیوان محاسبات و سازمان امور اقتصاد و دارایی و راهکار مالی با توجه به تغییر حسابداری نقدی به تعهدی پرداخته شده است. تلاش ما در مجموعه مهندسی برتر رها ارائه راهکارهایی متناسب با نیاز مشتریان همزمان با درک مفاد قانونی و اعمال آن در سیستم ها میباشد.

چشم انداز و گامهای بعدی

گروه مهندسی برتر رها در حوزه فناوری مالی و حسابداری دارای چشم اندازهای متعددی است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

فهرست